• وبلاگ : فصل آگاهي
 • يادداشت : حمايت از مواضع ولايي حضرت آيت الله العظمي نوري همداني
 • نظرات : 0 خصوصي ، 12 عمومي
 • mp3 player شوکر

  نام:
  ايميل:
  سايت:
     
  متن پيام :
  حداکثر 2000 حرف
  كد امنيتي:
    
    
   
  + چندتن از اهالي استان مازندران 

  توجه/توجه>>>پيام مهم به برادر>سخنگو-غارتگر و مفسد>آقاي الف{جمع؟!} : :

  ناآقاي ناايام>معروف به دشمن و ضد-ايام-خوش جوانان و کارگران.

  ناآقاي نا>ايام>>>از خانه ات واقع در چشمه سر قائمشهر-روبروي صنايع بسته بندي{جمع}>اگر به پشت کوه قاف هم بروي و فرار نمايي-دردي از تو دوا نخواهد شد.

  ناآقاي ناايام>>>فکر مي کني در خانه جديدت از دست خدا-عدالت-قانون و مردم آسيب ديده مالي و روحي>مي تواني بگريزي؟زهي خيال باطل.

  ناآقاي نا ايام>اي غارتگر اموال مردم و بيت المال>اگر به مجتمع100طبقه هم بروي-اگربا رياکاري و دروغ به فريب هر آشنا/غريبه يا بستگان نزديک مذهبي-هم بپردازي>دردي از دردهاي بي درمانت دوا نخواهي نمود-و دير يا زود گرفتار خشم و نفرين الهي و مردم مستضعف خواهي شد.

  اي مفسد>اعمال و کارهاي ضد اسلامي-ضد قانوني و ضد انسانيت هرگز فراموش نخواهد شد>تا زماني که در دادگاه عدالت نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران-ترا پشت ميز محاکمه مشاهده نماييم و بس.

  ناآقاي نا ايام>پولهاي هنگفت کارلانه ايام و خانه فساد ميارود را به جيب چه بيگانه-فتنه گر و منافقي در کشورهاي آلمان و...مي ريزي؟؟؟!!!!

  برادر مفسد و غارتگر آقاي الف=جمع؟>>>اموال غارت شده بيت المال نظير>تربيت بدني-تامين اجتماعي و......+وامهاي دهها و صدها ميلياردي از جمله وام بشل و...+اموال غصب شده و غارت شده جوانان-آشنايان-بستگان و بازاريان شرافتمند قائمشهر-آمل و... را خرج چه کرده اي؟؟؟!!!!

  نا آقا>اي دشمن ايام خوش مردم>هر چه زودتر درهاي 1-کارلانه سس ايام و 2-لانه فساد ميارود را ببند و سه قفله نما و...

  برادرآقاي الف=جمع!>شهرشهيد پرور قائمشهر جاي تو نيست.

  اي مفسد غارتگر حيا کن

  قائمشهر را رها کن.......

  (لعنت الله علي القوم الظالمين)

  (پنجشنبه 30شهريور1391)

  پايان.

  + amiri 

  وقتي پول توي جيب جمع؟

  خاطر الف جمع!

  آقاي الف{جمع؟!}=جمع کننده و غارتگر اموال مردم و بيت المال

  آقاي جمع؟!>>>واقعا خيلي رو مي خواد-حيا کن-خجالت بکش>اي مال مردم خور.

  آقاي الف{جمع؟!}=جمع کننده و غارتگر اموال مردم و بيت المال

  آقاي جمع؟!>>>واقعا خيلي رو مي خواد-حيا نما-خجالت بکش>اي مال مردم خور.

  وقتي پول توي جيب جمع؟

  خاطر الف جمع!

  آقاي الف{جمع؟!}=جمع کننده و غارتگر اموال مردم و بيت المال

  آقاي جمع؟!>>>واقعا خيلي رو مي خواد-خجالت بکش>اي مال مردم خور.

  اي عافيت طلبان اموي{آقايان جمع و نا ايام و خانمها فرح و عاطفه}>>>شهر ما-روستاهاي ما و استان زيباي ما مازندران جاي شما مال مردم خورهاي فتنه گر نيست....

  آقاي الف{جمع؟!}>اموال غارت شده و غصب نموده مردم و بيت المال را برگردان......

  آقاي جمع حيا کن

  شهر ما را رها کن.......

  + amiri 

  وقتي تو خونه جمع
  کدبانو خاطر جمع

  واقعا که خيلي رو ميخواد......
  + چندتن ازروستاي کوتناقائمشهرو.. 

  /
  + چندتن ازروستاي کوتناقائمشهرو.. 

  + هل من ناصر ينصرني؟ : آيا فرياد رسي نيست به فرياد ما برسد؟

  بسمه تعالي.با عرض سلام و ابراز ادب و احترام و خدا قوت خدمت رياست محترم قوه قضاييه حضرت آقاي آيت الله آملي لاريجاني - سخنگوي محترم قوه قضاييه حضرت آقاي حجت الا سلام محسني اژه اي - حضرت آقاي حجت الاسلام مصطفي پور محمدي رياست محترم سازمان بازرسي کل کشور - حضرت آقاي بختياري وزير محترم دادگستري و همه دلسوزان نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران عرض مينماييم : ما چند تن از اهالي استان مازندران{چند تن از اهالي روستاي کوتناي قائمشهر-روستاي ساروکلاي قائمشهر-منطقه چشمه سر قائمشهر و...}ازمسئولان محترم قضايي کشور دردمندانه خواهشمنديم به تخلفات مالي-اقتصادي و... آقايان الف=جمع؟ ! + ايام؟! و خانم فرح>ساکنان چشمه سر قائم شهر رسيدگي شود.ما از مسئولان محترم-زحمتکش و خدوم نهادها و ارگانهاي قضايي-نظارتي-امنيتي و اطلاعاتي نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران استدعا داريم تا دير نشده و آقايان معروف به جمع؟!+ايام؟! و خانم فرح-فرزندان محمد علي ساکن کوچه اسلام قائم شهر-مالک و سرپرستان>( کارخانه ها و1-شرکت بسته بندي-{جمع؟!}>واقع در قائم شهر-خيابان ساري-چشمه سر-نرسيده به امام زاده اسماعيل-شرکت بسته بندي انواع حبوبات-ادويه جات-چاي-خشکبار و…>{جمع؟!}+ 2-شرکت رز طلايي{کارخانه سس مايونز و کچاپ{ايام} و شرکت بسته بندي ايام؟!>واقع در قائم شهر-ميدان امام-کيلومتر2جاده کياکلا-جنب شرکت اشباع چوب نصام + 3-شرکت آکند شيمي خزر{کارخانه سفيد کننده و شوينده پژند و آويشن>واقع در شهرک صنعتي ساري} + 4-شرکت بافندگي خزر-سهامي خاص>{خريداري شده در چند ماه قبل با قيمت ميلياردي-از پول وامهاي بيشمار دهها و صدها ميلياردي-جنب فرش ساوين-مابين جاده قائم شهر و ساري}>مانند خاوري از کشور ايران نگريخته اند-وبه خانه هايشان در کشورهاي اروپايي و دوبي فرار نکرده اند>به حساب مالي و اخلال گريهاي اقتصادي و...آنها رسيدگي شود - و همچنين در زمينه سفرهاي مکرر آقاي ايام برادر آقاي الف به کشورهاي اروپايي بخصوص کشور آلمان{اهداف و علت ارتباطات پشت پرده آنها با افراد معلوم الحال در کشور آلمان }+ و ظاهرا ارتباط-ملاقات و همنشيني با افراد سرمايه دار و صاحب قدرت مالي در روستاي کوتناي قائم شهر و شهرهاي ديگر{ساکنان فعلي شهر تهران} و احيانا ارتباط آقاي الف و برادرش-با جريان اختلاس بزرگ3000ميليارد توماني بر اساس شنيده ها- و خرج پولهاي کلان از دارايي ملت با سوء استفاده از امکانات و خدمات دولتي و غير دولتي نظير تربيت بدني-تامين اجتماعي-صنايع و...+ و دريافت کننده وامهاي متعدد ميلياردي با کمک دوستان حزبي اصلاح طلب و خرج آن براي مصارف شخصي-بويژه وام ميلياردي براي ساخت کارخانه اي تمام خودکار در شهرک صنعتي بشل قائمشهر و عدم ساخت کارخانه و خرج پول آن وامها براي خريد دهها و دهها قطعه خانه و زمين و ملک و املاک در نقاط مختلف کشور همراه با اسناد سازيهاي دروغين و جعلي مبني بر اعلام ورشکستگي فلان کارخانه يا شرکت-دردمندانه خواهشمنديم اگر امکان دارد دستور تحقيق و بررسي صادر نماييد.متشکريم. {چند تن از اهالي روستاهاي کوتنا و ساروکلاي قائمشهر+چشمه سر قائمشهر و...}/فروردين1391}والسلام. پايان.

  + عاشقان عدالت علوي 
  + هل من ناصر ينصرني؟ : آيا فرياد رسي نيست به فرياد ما برسد؟

  بسمه تعالي.با عرض سلام و ابراز ادب و احترام-وخدا قوت و آرزوي عمري طولاني همراه با سلامتي هميشگي براي مقام معظم رهبري.*****با عرض سلام و ابراز ادب و احترام و خدا قوت خدمت رياست محترم قوه قضاييه حضرت آيت الله آملي لاريجاني و سخنگوي محترم قوه قضاييه حضرت آقاي حجت الا سلام محسني اژه اي و حضرت آقاي بختياري وزير محترم دادگستري و همه دلسوزان نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران عرض مينماييم : ما چند تن از اهالي استان مازندران ازمسئولان محترم قضايي کشور دردمندانه خواهشمنديم به تخلفات مالي-اقتصادي و... آقايان جمع؟!+ايام؟! و خانم فرح>ساکنان چشمه سر قائم شهر رسيدگي شود.ما از مسئولان محترم-زحمتکش و خدوم نهادها و ارگانهاي قضايي-نظارتي-امنيتي و اطلاعاتي نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران استدعا داريم تا دير نشده و آقايان جمع؟!+ايام؟!و خانم فرح-فرزندان محمد علي ساکن کوچه اسلام قائم شهر-مالک و سرپرستان>{کارخانه ها و1-شرکت بسته بندي-{جمع؟!}>واقع در قائم شهر-خيابان ساري-چشمه سر-نرسيده به امام زاده اسماعيل-شرکت بسته بندي انواع حبوبات-ادويه جات-چاي-خشکبار و…>{جمع؟!}+ 2-شرکت رز طلايي{کارخانه سس مايونز و کچاپ{ايام} و شزکت بسته بندي ايام؟!>واقع در قائم شهر-ميدان امام-کيلومتر2جاده کياکلا-جنب شرکت اشباع چوب نصام + 3-شرکت آکند شيمي خزر{کارخانه سفيد کننده و شوينده پژند و آويشن>واقع در شهرک صنعتي ساري} + 4-شرکت بافندگي خزر-سهامي خاص>{خريداري شده در چند ماه قبل با قيمت ميلياردي-از پول وامهاي بيشمار دهها و صدها ميلياردي-جنب فرش ساوين-مابين جاده قائم شهر و ساري}>مانند خاوري از کشور ايران نگريخته اند-وبه خانه هايشان در کشورهاي اروپايي و دوبي فرار نکرده اند>به حساب مالي-فتنه گري و اخلال گريهاي اقتصادي بيشمارشان رسيدگي شود- و در زمينه سفرهاي مکرر آقاي معروف به ايام برادر آقاي الف{مالک 4کارخانه در قائمشهر و ساري-مالک دهها و دهها قطعه خانه و زمين و ملک و املاک در نقاط مختلف با پول وامها-دريافت کننده وامهاي متعدد ميليوني و ميلياردي با کمک دوستان حزبي اصلاح طلبش و خرج آن وامها براي مصارف شخصي-سوء استفاده کننده از امکانات وخدمات نهادهاي دولتي و غير دولتي-ربا خواري و...} به کشورهاي اروپايي بخصوص کشور آلمان و ارتباط-ملاقات و همنشيني با افراد فراري-حامي يا وابسته به گروهکهاي فتنه گر معاند فراري و حمايت مالي و خدماتي از آنان-و اهداف سياسي و اقتصادي پشت پرده اشان در کشور آلمان-و ارتباط ديگري با دختري در کشور آلمان و خرج پولهاي کلان از دارايي ملت با سوء استفاده از امکانات و خدمات دولتي و غير دولتي نظير تربيت بدني-تامين اجتماعي و...-دردمندانه خواهشمنديم دستور تحقيق و بررسي صادر نماييد.متشکريم. {چند تن از اهالي استان مازندران/فروردين1391}والسلام. پايان.

  + عاشقان عدالت علوي 
  + هل من ناصر ينصرني؟ : آيا فرياد رسي نيست به فرياد ما برسد؟

  « بسم الله الرحمن الرحيم»
  سخني بي پرده-سريع با آقاي الف=جمع***>>> احمد و مرتضي نجفي مقدم قاديکلايي و…?>>>آقاي الف{معروف به-جمع-کننده اموال مردم و بيت المال}>1-منبع مالي و پول خريد دهها و دهها خانه و زمين-مغازه-شرکت-ملک و املاک و 4 کارخانه در قائم شهر و ساري و.......را از کجا تامين نموده اي؟؟؟!!!! آقاي جمع>>>پول کارخانه و ملک جديد ميلياردي در زميني با وسعتي زياد ما بين جاده قائمشهر و ساري-که مشغول در آوردن دستگاهاي توليدي بافندگي و...از آنجا هستي را از کجا به چنگ آورده اي؟؟؟!!!***آقاي جمع شما با اين سن و سالت چگونه از تقريبا اواخر دوران رياست جمهوري محمد خاتمي-با کمک دوستان-بستگان-آشنايان هوادار و حزبي نزديک و وابسته به شيخ مهدي کروبي-هاشمي رفسنجاني و... + پنهان شدن پشت افراد مذهبي-موجه و بانفوذ-همراه با رياکاري/منافق گونه بودن-فريبکاري-دو دستي يا الله دادن در کنا رخوردن مال مردم/ربا خواري/رانت خواري/کم فروشي/گران فروشي/نپرداختن حق و حقوق کارگران و کارمندان طبق قانون کار- استثمارکارگران و زير دستان بويژه کارگران زن و مرد مستضعف قراردادي -ته ريش گذاشتن ريايي-گرفتن کارت ...؟!-سوءاستفاده از فرزندان شهيد و مظلوم نمايي>به ثروت و سرمايه حرام و نامشروع ميلياردي ظرف مدت کوتاهي دست يافتي؟؟؟!!!***آقاي جمع؟!>>>فراموش نکرده اي که چگونه تو و پدرت براي فرار و گريختن از خدمت سربازيت در هنگام دفاع مقدس در تکاپو و نيرنگ بوديد- و به قول شاعر=جنگ آمد تماشاگر شديد- صلح چون آمد لاله پرپر شديد. ***آقاي جمع>>> خورشيد هميشه پشت ابر نميماند و با رو شدن دستت بين خاص و عام-گرفتار قانون-عدالت و دادگاه عدل الهي و طرد و نفرين مردم خواهي شد-آن زمان علاوه بر تخلفات بيشمار مالي و اخلال گري و فتنه گريهاي اقتصادي و سياسي با کمک دوستان سبز اموي داخلي و حاميان اموي فتنه گر و منافق معاند لجني در خارج کشور بخصوص کشور آلمان>>>مشخص ميشود منبع مالي خريد ملک و املاک و مستغلات بيشمارت از کجا بدست آمده است.***آقاي جمع>>>پول اتوموبيل هاي جور وا جورت بخصوص اين آخرين اتوموبيل سفيد توياتا کمري جديد و...را از کجا تامين نمودي؟؟؟!!!!!!!!!!

  + عاشقان عدالت علوي 

  /
  + عدالت خواهان 


  آقايان جمع؟!+ايام؟!> شما فرزندان همان محمد علي هستيد که در ضديت با ارزشها و اسلام علوي شهره است و در رژيم منحوس و فاسد پهلوي به دليل الواتي-عياشي-مال مردم خوري و فساد-آهي در بساط نداشت و لاجرم {کارت مفلسي}گرفت-مطمئن باشيد در صورت عدم ترک کارهاي فتنه گرانه و اخلال گرانه اقتصادي و...> به خداي احد و واحد سوگند -مسئله مسافرتهاي مکرر آقاي ايام؟!به دستور آقاي الف= جمع و حمايت مالي وخدماتي از......؟!!!!براي ... و...>با همکاري...؟! و ساير موارد مربوط به کشور آلمان و کارهاو عملکردهايي که در آنجا روي داد و دلايل آنرا به صورت مشروح- شفاف و بي پرده صددرصد بيان مينماييم.//>آقايان جمع و ايام >اي فتنه گران و اخلال گران منافق صفت دير يا زود >به دست قانون و عدالت گرفتار خواهيد شد.//>آقايان جمع+ايام>در صدد سوءاستفاده از افراد موجه و غير سياسي هستند-تا با فريب آنها مانند قبل به مطامع شيطاني سياسي و مادي دنيوي خود دست يابند. توجه+توجه+مهم>از جمله کارهاي جمع و ايام- هنگام نزديک شدن انتخابات مانند دفعات قبل چنين ميباشد> چاپ برگه ها-جزوات-بروشورها و عکسهاي بزرگ تمام رنگي و گران قيمت توسط جمع و ايام و پخش آن در بين کارگران و زير دستان آقاي الف{جمع؟!+ايام؟! +فرح + عاطفه در هنگام شروع تبليغات درآينده نزديک> يکي از خوش خدمتي هاي آنها به افراد سبز اصلاح طلب ميباشد. + پرداخت 500 هزار تومان وام به کارگران کارخانه هاي آقاي جمع؟! و دادن اهدايي به کارگران همچون اهداي پارچه کت و شلوار مردانه و زنانه-لوازم خانگي و…مانند دوره هاي قبل بويژه انتخابات مجلس ششم و انتخابات رياست جمهوري سال88-به منظور راي دادن کارگران و خانواده هايشان به افراد مورد نظر آقاي جمع و ايام و خانمها فرح و عاطفه. + دادن شامهاي انتخاباتي و تبليغاتي-حتي با سوءاستفاده فرصت طلبانه و رياکارانه از مراسمهاي مذهبي و… + آماده نمودن وانت و اتوموبيل- همراه با راننده به منظور تبليغات سيار در روزهاي تبليغات در آينده نزديک +اجاره مغازه ها و ستادهاي تبليغاتي توسط آقايان جمع؟! و ايام؟! از پول وامهاي کلان باد آورده- و از ثمره دسترنج و تلاش جوانان و کارگران زن و مرد مستضعف قائم شهر و ساري و…//>>>{احمد و مرتضي نجفي مقدم قاديکلايي و ...???>>>اي فتنه گران و هواداران منافقين سبز لجني>اموي>>>از کجا آورده ايد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  + يكي كه با شما فرق داره با اون ها 

  و اينکه امام حسين جان ديگر خوش نمي گذرد که اينجاها پيشت بياييم

  و سياست کلا چرنديات مي باشد و اينکه ما هم همان خواسته ي آنها را مي خواهيم و مي دانيم که حق درون کيف آنها باهاشان مي باشد و راي ما را کف رفته مي باشند و باهاش پز مينمايند ولي خوب تو کلا" جدا از همه مي باشي ولا اقل کاشکي اجازه ي عزاداري بدون سرخر و موتورسوار زره پوش و باتوم و تفنگ راست راستکي را مي داشتيم تا محرم امسال هم همان بوي پارسالي ها را مي دادو چه خوشبو بود. يادش به خير.

  + محمد 
  اين جنبش از رنگ سبز براي فريب مردم استفاده مي كند . اينها جنبش سبز اموي هستند و تابع آمريكاي جنايتكار
  + عليرضا 
  خداوند شر اين دجال ها را از شر ملت مسلمان كم كند