سفارش تبلیغ
صبا ویژن

امام خمینی (ره) :

مگر مسلمانان نمی ‏بینند که امروز مراکز وهابیت در جهان به کانون هاى فتنه و جاسوسى مبدل شده‏اند که از یک طرف اسلام اشرافیّت، اسلام ابوسفیان، … و اسلام آمریکایى را ترویج میکنند و از طرف دیگر سر بر آستان سرور خویش آمریکاى جهان خوار میگذارند(صحیفه امام ج 21 ص 80).

وهابى را اهل سنّت هم قبولشان ندارند، نه اینکه ما قبول نداریم، همه برادرهاى ما آنها را قبول ندارند .( صحیفه امام، ج‏15، ص 454)

وهابیت جریان انحرافی همانند بهائیت در اسلام است که توسط استعمار پیر برای ایجاد تفرقه در اسلام و شکست اسلام و مسلمین پایه گذاری شده است. وهابی ها چهره ای خشن و غیرانسانی از اسلام ارائه می کنند که هرانسان آزاده ای را به وحشت می اندازد و کسی جرات نزدیک شدن به اسلام وهابی را ندارد.

این بدعت گذاران در دین به بهانه های مختلف مسلمین را تکفیر کرده و حکم قنل آنان را صادر می کنند. مسلمینی که باید با هم متحد شده و در برابر دشمنان اسلام ایستادگی کنند با توطئه همان دشمنان خون همدیگر را می ریزند.

چرا وهابی ها دشمنان اسلام همانند آمریکا و اسرائیل و... را فراموش کرده و شیعه را دشمن اسلام معرفی می کند؟! چرا در جنگ 33 روزه حمایت از حزب الله را که با اسرائیل می جنگید حرام می داند ؟! چرا قیام مسلمین در برابر حکام ستمگر در کشورهای عربی را حرام می داند؟! آیا غیر از این است که این گروه غیر اسلامی دست پرورده دشمان اسلام است؟!

مسلمان افغانستان ، پاراچنار و کویته و کراچی پاکستان ، بحرین ، سوریه ، ایران و... با فتوای مفتی های فاسد وهابی قتل عام می شوند و مسلمین به راحتی از کنار این جنایات می گذرند و سازمانهای مدعی حقوق بشر هم ککشان نمی گزد.

از دشمنان اسلام بیش از این انتظاری نیست ولی از مسلمین بویژه برادران اهل سنت انتظار داریم در برابر این فرقه ضاله و گمراه که همچون لکه ننگی بردامان فرق مختلف اهل سنت است به پا خیزند و همانند شیعیان که بهائی ها را از خود راندند آنها هم وهابی ها را ترد کنند تا اسلام به انحراف کشیده نشده و لکه ننگ از دامان اسلام پاک گردد.

عموم وبلاگ نویسان ارزشی جنایات وهابی ها را در تکفیر و کشتار مسلمان ، بخصوص شیعیان پاکستان محکوم نموده و در پیروی از مراجع عظام شیعه ضمن محکوم کردن این جنایت وحشیانه از همه مجامع اسلامی می خواهد تا در برابر جنایات وهابیت عکس العمل مناسبی را نشان داده و از دولت پاکستان می خواهد تا عاملان این جنایت را به سرعت به سزای جنایات خویش برساند.

اللهم عجل لولیک الفرج

پایگاه وبلاگ نویسان ارزشی


نوشته شده در  شنبه 91/12/19ساعت  11:37 عصر  توسط علی کریمی 
  نظرات دیگران()


لیست کل یادداشت های این وبلاگ
موضع گیری های شاذ آقای مطهری(نامه به فرمانده سپاه)
پیامی آورده اند - شهدای غواص چه می گویند؟
کمپین من یمنی هستم
[عناوین آرشیوشده]