سفارش تبلیغ
صبا ویژن

دردلی با دوستان وبلاگ نویس ارزشی

سلام علیکم ورحمه الله

در این چند روز که وبلاگ حسین قدیانی فیلتر شد جنبشهایی راه افتاد و عده زیادی هم در آن مشارکت کردند و خواسته همه یک چیز بود و هست "محاکمه اصحاب فتنه" به این دلیل که محاکمه اینها ابعاد و زوایای فتنه را بیشتر روشن خواهد کرد و منجر به این می شود که فتنه های دیگر در نطفه خفه شوند .

تا زمانیکه راس فتنه و اصحاب و اعوان و انصارش آزاد هستند می توانند برای فتنه های دیگر هم برنامه ریزی بکنند و به تساهلی که در برخورد با آنها می شود امیدوار باشند . دوستانیکه از قدیانی حمایت می کنند به بیانات حضرت آقا در مجامع عمومی استناد می کنند و مخالفین هم همینطور و عدم برخورد قضایی با فتنه گران را به مصلحت نظام می دانند .

اگر حضرت آقا فرمودند که که فتنه گران باید توسط مردم محاکمه شوند که ملت با حضور بی نظیرش در نهم دی ماه 88 همین را از مقامات قضایی کشور خواستند و در مناسبتهای مختلف هم حضرت آقا به کرات خطر فتنه گران را گوشزد کرده اند و اخیراً در جمع مردم قم آنها را میکروب سیاسی خواندند . کلام به این صراحت را نمیشود به غیر آن تفسیر کرد .

برادران و خواهران عزیز خودمان را قول نزنیم . اگر مسئولین ما به توصیه های حضرت آقا گوش می دادند کار به اینجا نمی رسید که یک عده ای با اتکا به بیگانه بیایند و اصل نظام را در خطر اندازند . یادمان نرفته که مولایمان از سال 68 به شکل های مختلف خطر تهاجم فرهنگی ، شبیخون فرهنگی ، ناتوی فرهنگی ، جنگ روانی و نهایتاً جنگ نرم را به مسئولین گوشزد کردند و چون آنها گوش نکردند موضوع را با اقشار مختلف مردم مطرح کردند . حالا قضیه فتنه داره شبیه تهاجم فرهنگی میشه اینقدر سهل انگاری می کنند و خواهند کرد تا فتنه بزرگتری گریبان نظام و ملت را بگیرد.

دوستان عزیز موافق و مخالف ، لطفاً حاشیه ها را رها کنید و به اصل موضوع بپردازید . خواست عموم بلاگرهای ارزشی محاکمه اصحاب فتنه هست و ثمره آنهم در نطفه خفه شدن فتنه آینده هست . واقعا باور کردید که فتنه تمام شده است؟ اگر فتنه گران به قول بعضی ها مرده اند و فتنه خوابیده پس مشکلی نیست . ما هم سایت و بلاگهایمان را جمع کنیم و برویم دنبال زندگیمان ، ولی اینطور نیست تا زمانیکه نظامی به نام جمهوری اسلامی هست که در راسش رهبری به نام امام خامنه ای هست فتنه ها هم هستند و پی در پی خواهند آمد مگر می شود مبارزه بین حق و باطل تمام شده باشد .

برگردید و توطئه های نظام سلطه در این 30 سال را برای یکبار هم که شده مرور کنید .

تحریم اقتصادی ، سازماندهی و براه انداختن گروهای تروریستی در جای جای این کشور ، کودتا ، حمله نظامی رژیم بعثی عراق با حمایت همه جانبه غرب و شرق و...

نظام سلطه پس از تجربه چندین ساله اش به این نتیجه رسیده که با جنگ نرم ما را و نظام ما را از پای دربیاورد و اتفاقاً به خوب وسیله ای هم متوسل شده . یکی از عوارض جنگ نرم نزدیک شده حق و باطل بهمدیگر هست تا جائیکه شناختن آن خیلی مشکل هست . همان بلای خانما سوزی که امیرالمومنین را در محراب نماز به شهادت رساند و 20 سال بعدش آل الله را قتل عام کرد و فرزندان رسول الله را به اسارت گرفت .

برادران و خواهران عزیز ، حضرت آقا اینهمه ما را به بصیرت افزایی توصیه می کنند . چطوری می خواهیم صاحب بصیرت شویم ؟ علم و دانش و تسلط بر مسائل روز به تنهایی کفایت نمی کند . دوری از زخارف دنیا(عدم وابستگی و دلبستگی به دنیا) و تقوا هم لازم است تا یک نفر را با بصیرت بدانیم .

مگر خواص چه کم داشتند که در فتنه اخیر پایشان لنگید ؟ مگر از مسائل کشور به خوبی آگاهی نداشتند ؟ مگر علم و دانش کافی نداشتند؟ مگر از دین و احکام و قوائد آن به خوبی آگاه نبودند ؟ چرا همه اینها را داشتند منتهی دلبستگی به دنیا در مواضع خطر گریبانشان را گرفت و از راه حق و حقیقت دورشان کردتا جائیکه از اسلامی ترین و مردمی ترین نظام دنیا حمایت نکردند و با سکوتشان و یا با موضع گیری های دوپهلویشان بر دامنه فتنه افزودند .

ترس از دست دادن جاه و مقام و جایگاه شجاعتشان را زایل کرد

اینها که گفتم حرف من نیست بروید ویژگی های خواص حق و باطل که حضرت آقا چن سال پیش تشریح کردند را بخوانید . اولین ویژگی خواص طرفدار حق بصیرت است و دومی حمایت از حق و سومی مقاومت و ایستادگی در مسیر حق است . کسیکه به دنیا دلبستگی داشته باشد نمی تواند در راه حق ثابت قدم باشد . در عاشورا هم خواص بی بصیرت به همین عارضه دچار شدند و کاری کردند که دنیا و آخرتشان را از بین برد .

دوستان اینهمه به نامه آقای قدیانی گیرندهند . نامه ای است که توسط یک جوان دلسوز و انقلابی با ادبیات هنری روز نوشته شده است و اگر بخواهیم نامه را زیر ذره بین بگذاریم و با احکام الهی و قوانین کشور مطابقتش کنیم به خطا رفته ایم . اگر قرار است قدیانی به اتهام توهین به رئیس قوه ای محاکمه شود اولی تر محاکمه سران فتنه هست . جرم آنها که بیشتر و سنگین تر است مگر نه اینکه خود قوه قضائیه به صراحت می گوید مجرم بودن آنها محرز است؟! چرا باید مصلحت نظام ما به یک عده جنایتکار و مجرم گره بخورد ؟

فرمان هشت ماده ای حضرت آقا که یادتان هست . مسئولین قوا باید پاسخ بدهند چرا فرمان ایشان زمین مانده است ؟ چرا با مفاسد اقتصادی در سطح کلانش برخورد نمی شود ؟ اینهم به مصلحت نظام است؟ در دوران به اصطلاح اصلاحات در بحث هسته ای ما هر روز در برابر زیاده خواهی های غرب عقب نشینی می کردیم ولی احمدی نژاد آمد و در برابرشان ایستاد و مجبورشان کرد عقب نشینی کنند . آن موقع هم می گفتند که مصلحت نظام است که عقب نشینی کنیم !

من نمی دانم چرا ما ضعفهایمان را به پای مصلحت نظام می نویسیم؟ چرا راهی را پیدا نمی کنیم که احکام الهی را اجرا کنیم . می ترسم روزی برسد که بخاطر مصلحت نظام ما بقی احکام دین را هم تعطیل کنیم . مثل اینکه یادتان رفته برای چه انقلاب کرده ایم! اگر قرار بود صدها هزار شهید بدهیم و بعد بیائیم مصلحت نظام مان را به سازمانهای ظالم غربی گره بزنیم که به خطا رفته ایم .

خواهش می کنیم کمی صحیفه امام خمینی (ره) را مطالعه بفرمائید . حضرت امام نظام موجود جهانی را قبول نداشت و به دنبال پایه ریزی نظامی براساس عدالت بود ، عدالتی که اسلام وعده داده است . حضرت امام نظام حاکم را نظام جور و ستم می دانست و صدور انقلاب را برای تغییر این نظام می خواست . حضرت امام از تمامی انقلابها و انقلابیونی که برای رهایی از نظام سلطه قیام کرده بودند حمایت می کرد . حضرت امام به صراحت نظام سلطه را تهدید می کرد مگر یادتان رفته پس از پذیرش قطعنامه چگونه برنظام سلطه تاختند و با بیانات تندشان علم مبارزه با نظام سلطه را برافراشته نگه داشتند .

مگر ما پیروان همان امام نیستیم ؟ مگر امام خامنه ای جانشین خلف همان امام نیست . کجا دیدید مولایمان در برابر زور و جور ستمگران عقب نشینی کند؟ چرا موجودیت نظام مان را به سخنان و کارهای فلان فعال حقوق بشر و یا فلان سازمان جهانی گره می زنید مگر شما آنها را قبول دارید؟ اگر قبول ندارید پس چرا در اجرای احکام الهی تعلل می کنید و تا اعتراضی از سوی آنان بلند می شود مصلحت گرا می شوید ؟

نکند روحیه انقلابی تان را از دست داده اید! نکند اسیر جنگ نرم دشمن شده اید! از چه می ترسید؟ از تحریم؟ از ترد شدن از جامعه جهانی؟ ما چه به اصولمان پایبند باشیم و چه نباشیم در تحریم آنهائیم و مغضوب ستمگران ، پس بیائید در اصولمان ثابت قدم باشیم و آنچه را خدا و اسلام از ما می خواهد انجام دهیم .حسینی باشیم و حسینی زندگی کنیم و اگر خدا توفیق داد همانند مولایمان کشته شویم . انشاالله

علی کریمی مدیر پاونا


نوشته شده در  یکشنبه 89/9/28ساعت  2:47 صبح  توسط علی کریمی 
  نظرات دیگران()


لیست کل یادداشت های این وبلاگ
موضع گیری های شاذ آقای مطهری(نامه به فرمانده سپاه)
پیامی آورده اند - شهدای غواص چه می گویند؟
کمپین من یمنی هستم
[عناوین آرشیوشده]