سفارش تبلیغ
صبا ویژن

بسم الله الرحمن الرحیم

غزه، شهری در کشور فلسطین با بیش از 1.5 میلیون نفر جمعیت دو سال پیش مردمش درانتخاباتی دموکراتیک که مجری آن دولت های غربی و تشکیلات خودگردان (سرگردان) فلسطین بودند، حماس را به عنوان دولت حاکم بر کشور خود برگزیدند. آری انتخاب آزاد و دمکراتیک همانکه غربی ها شعارش را می دهند ! شعارش!! ولی رژیم جعلی وغاصب صهیونیستی چندماهیست مردم غزه و دولت آزادش را دربند کشیده و سازمانهای بین المللی به اصطلاح حقوق بشر در سکوتی مرگبار ظالم را حمایت می کنند و بدتر از آن کشورهای عربی به اصطلاح اسلامی هم با سکوتشان تروریسم دولتی اسرائیل را همراهی می کنند .

چندماهیست که کودکان غزه ای آرامش ندارند ، میدانی در مدت محاصره غزه 260 کودک به علت عدم دسترسی به دارو و غدا جان باخته اند ؟! آری کودک ، حتماً تصاویر کودکان دربند غزه را دیده ای . الان رژیم صهیونیستی آب ، برق ، گاز را بروی مردم غزه بسته ، اجازه کار و فعالیت را از آنان سلب کرده و از ارسال کمکهای مردمی به آنجا جلوگیری می کند . چرا؟! به این خاطر که

مردم غزه می خواهند آزاد زندگی کنند و در قیومیت هیچکس نباشند

مگر جرمی مرتکب شدند؟! چرا کشورهای غربی و سازمانهای بین المللی به شعارهایشان پایبند نیستند ؟! چرا کشورهای عربی با سکوتشان اسرائیل را همراهی می کند ؟! چرا مصر مرز خود را با نوار غزه بسته و از ارسال کمکهای غذایی و دارویی به مردم غزه جلوگیری می کند وهزاران چرای دیگر که کسی جوابی به آن نمی دهد و بازهم مردم غزه تنهای تنها با دستان خالی ولی با سربلندی بر روی آرمانهای خود ایستادگی کرده و خواهند کرد و ما وبلاگ نویسان مسلمان که همیشه فریاد گر مظلومیت مسلمین بوده ایم در حرکتی جدید و به دنبال جنبش و خروش وبلاگی غزه با راه اندازی بمب گوگلی فریاد مظومیت غزه ای ها را فریاد می کنیم . تا آزادگان جهان (نه حاکمان) ندای هل من ناصرشان را بشنوند و مانع از گسترش فاجعه و وخیم تر شده وضع مردم غزه شوند . انشالله

نحوه شرکت در این حرکت وبلاگی در پایگاه وبلاگ نویسان ارزشی توضیح داده شده است .

به سازمان های بین المللی می گوئیم:

شمایی که همواره حتی برای کوچکترین حرفی که در مورد جعل و دروغ پردازی تاریخ توسط رژیم صهیونیستی به میان می آید قطعنامه صادر می کنید و اجازه نمی دهید که حتی کاری علمی در مورد نحوه شکل گیری رژیم صهیونیستی صورت گیرد. شمایی که همواره در مورد کوچکترین مسائل داخلی کشورهای مستقل همانند سوریه و لبنان و ایران و افغانستان و... به صدور بیانیه و قطعنامه دست می زنید!شمایی که همواره دم از حقوق بشر ولزوم رعایت حقوق انسان ها می زنید! آیا زمان آن نرسیده است که چشمان خود را باز کنید و واقعیات را ببنید! آیا ندیده اید گلوله ای را که در شکم نوزاد شیرخواره فرو رفته است؟ به راستی که «به کدامین گناه کشته شدند»؟ آیا اشک های زنان و کودکان مظلوم فلسطینی را در غزه نمی بینید که چگونه در فراغ پدر و شوهران و برداران و خواهران و مادران خود شیون سر می دهند و زاری می کنند؟ این را بدانید که عملکرد شما در حافظه تاریخی ملت ها ثبت خواهد شد و دیری نخواهد پایید که به سبب همین عملکرد جانبدارانه و یکسویه خود، فروپاشیده خواهید شد و نظامی جدید بر سازمان های بین المللی حاکم خواهد شد. نظامی مبتنی بر عدالت و رعایت حقوق انسان ها. چیزی که شما هیچ وقت حتی بویی از آن نبرده بودید!

و به دولتهای عربی :

شما را چه شده است؟ شما که همواره فریاد ملت های عرب و اتحاد ملل عربتان گوش عالم را کر کرده است! چرا در مقابل این جنایات سخیف و ددمنشانه صهیونیست ها سکوت کرده اید؟ آیا مردم فلسطین و مسلمانان غزه هم نژاد و هم دین و هم جنس شما نیستند؟ آیا غیر از این است که حماس را خود مردم فلسطین برگزیدند؟ پس چرا برخی از شما دولت های عربی، همراه با کشورهای ظالمِ و زیاده خواه غربی، دست به تحریم حماس زدند و حتی در خفا و پشت پرده از محاصره غزه حمایت می کنند؟ به راستی کی می خواهید بیدار شوید؟ کی می خواهید از آلت دست بودن استکبار بیرون آیید؟ این را بدانید که موج بیداری اسلامی امروز در سرتاسر عالم در حال شکل گیریست و اگر شما خود را اصلاح نکنید، شک نکنید که وسیله ملت های خودتان برچیده خواهید شد و نظام های اسلامی بر کشورهایتان حاکم خواهد شد. با این موج ملل مسلمان دنیا همراه شوید قبل از این که این موج شما را غرق کند!

به حسنی مبارک و رژیمش در مصر :

وضعیت شما بسیار بحرانیست. آیا انور سادات را به خاطر ندارید؟ آیا فراموش کرده اید که چگونه سینه اش توسط مبارز مسلمان و حق طلب، «شهید خالد اسلامبولی» شکافته شد؟ چرا از سرگذشت گذشتگان عبرت نمی گیرید؟

اما گویا شما می خواهید خود را به کوری و کری بزنید. آیا شما نمی توانید گذرگاه رفح را به سوی هم نوعان خود بگشایید؟ به راستی که می توانید! اما افسوس که ترس از صهیونیست ها و آمریکایی ها و دلداگی شما به آنان جرات این حرکت را از دل های شما برده است. و این را بدانید که این وعده راستین الهی است که زمین را بندگان مستضعف و ستمدیده و صالح خداوند به ارث خواهند برد.

پس بدان که سقوط شما نیز نزدیک است!

به تو ای حسنی مبارک که 27 سال است در مصر حکومت می کنی و برای خودت دیکتاتوری راه انداخته ای! به تو هشدار می دهیم که سرگذشت فرعونیان و قبطیان همانا به جز مرگ و ذلت نخواهد بود و چه آتش ها و عذاب هایی که برای آنان در جهان آخرت مهیا نگشته است! پس یا مسیر خویش را عوض کنید یا در انتظار انقلابی دیگر و خروش خالد اسلامبولی ها باشید. و چه سرنوشت شومی در انتظارتان خواهد بود اگر چنین کنید.

به رژیم صهیونیستی :

مگر مردم غزه با شما چه کرده اند؟ آیا غیر از این است که آن ها فقط حق انتخاب و زندگی می خواهند؟ پس چرا شما به این ابتدایی ترین حق آنان احترام نمی گذارید؟ آیا رواست که شما اجازه ورود محموله های خوراکی همانند شیر خشک و گوشت و ... را به نوار غزه نمی دهید؟ کودکان فلسطینی چه گناهی کرده اند که به خاطر کمبود مواد غذایی و بهداشتی باید جان خود را از دست دهند؟ آیا شما چنین ظلمی را بر کودکان خود بر می تابید؟ شما که داعیه دار حقوق بشر هستید پس چرا این چنین حقوق فلسطینیان و ساکنان نوار غزه را زیر پا می گذارید؟

به مردمان عرب و مسلمانان جهان :

این را به خودمان و همه مسلمانان جهان می گوییم. به پا خیزید! زمان آن فرارسیده است که با اتحاد و همدلی به فریاد یاری طلبیِ مردم غزه لبیک گوییم. مردم مسلمان لبنان، مصر، سوریه، عراق، ایران، افغانستان، پاکستان، مالزی، اندونزی، کشورهای آفریقایی و اروپایی و آمریکای جنوبی و حتی مسلمانان آمریکا! باید همه دست به دست هم دهیم و به محاصره غزه پایان دهیم.

نهایتاً به مسلمانان غزه و فلسطین:

مردم مظلوم و ستمکشیده غزه و فلسطین این را بدانید که ما مسلمانان ایران و تمام نقاط جهان، شما را فراموش نکرده ایم و تا شکست کامل محاصره منطقه و کشور شما از پای نخواهیم نشست. ما در راه آزادی غزه و آرمان مشترکمان یعنی آزادی فلسطین، از پای نخواهیم نشست و به راهمان ادامه خواهیم داد.

واما سخن پایانی : ما تا آخر ایستاده ایم ....


نوشته شده در  یکشنبه 87/9/24ساعت  4:41 عصر  توسط علی کریمی 
  نظرات دیگران()


لیست کل یادداشت های این وبلاگ
موضع گیری های شاذ آقای مطهری(نامه به فرمانده سپاه)
پیامی آورده اند - شهدای غواص چه می گویند؟
کمپین من یمنی هستم
[عناوین آرشیوشده]