سفارش تبلیغ
صبا ویژن

محکومیت اهانت به ساحت قدسی اباعبدالله الحسین علیه السلام در روز عاشورا توسط پیاده نظام جنبش سبز اموی

بسم الله الرحمن الرحیم

انالله و اناالیه راجعون

با عرض تسلیت عاشورای حسینی به محضر مبارک حضرت ولی عصر (عج) و رهبر مسلمین جهان حضرت آیت الله العظمی خامنه ای دامت برکاته

امروز در عاشورای حسینی درحالیکه عاشقان و شیفتگان اباعبدالله الحسین علیه السلام غرق ماتم و عزا بود و امت ولایت مدار درغم شهدای کربلا بر سرو سینه می زدند پیاده نظام جنبش سبز اموی در ادامه اهانت به ساحت امام خمینی (ره) به ساحت مقدس ابا عبدالله الحسین علیه السلام جسارت کرده و به عزادارانش یورش برده ، نمازگزاران عاشورا را سنگ باران کردند ، اموال عمومی را آتش زدند و سرمست از این حرمت شکنی سوت و کف زنان به پایکوبی پرداختند و با هدایت رسانه های بیگانه شعارهای ساختارشکنانه سردادند .

امروز دلهای امت اسلامی از این بی حرمتی ها مالامال از غم و اندوه گشته ویقیناً با خروش میلیونی خود جواب تقدس زدایان و حرمت شکنان را خواهند داد .

این حرمت شکنی ها ثابت می کند که امویان سبز پوش با اصل اسلام و انقلاب اسلامی مخالف هستند و انتخابات بهانه ای بیش نیست وگرنه کدام مسلمان و یا حتی انسان منصفی در روز عاشورا به عزاداران حسینی حمله می کند و نماز جماعت آنان را برهم می زند ؟

ملت شریف ایران اسلامی بخوبی ماهیت اختشاشگران را شناخته و دست رد بر سینه سران فتنه و عوامل پشت صحنه آنان زده است ولی عده ای معدود که هنوز دنباله رو این گروهک نفاق هستند بهتر است از خواب غفلت بیدار شوند و ببینند از چه کسانی پیروی می کنند و بدانند که تاوان این غفلتها را خواهند داد .

بلاگرهای های ارزشی جسارت به ساحت قدسی حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام را محکوم کرده و در جنبشهای مختلف وبلاگی فتنه گران را افشا کرده و خواهند کرد .

وسیعلم الذین ظلموا ای منقلب ینقلبون

پایگاه وبلاگ نویسان ارزشی


نوشته شده در  دوشنبه 88/10/7ساعت  3:22 صبح  توسط علی کریمی 
  نظرات دیگران()


لیست کل یادداشت های این وبلاگ
موضع گیری های شاذ آقای مطهری(نامه به فرمانده سپاه)
پیامی آورده اند - شهدای غواص چه می گویند؟
کمپین من یمنی هستم
[عناوین آرشیوشده]